Batteri till Olympus E-M5, 7.6V, 1050 mAh




Item 1 of 3
Batteri till Olympus E-M5, 7.6V, 1050 mAh
Produktinformation
| Artnr | f287abc352610433d3eb759f4 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128065548 |
| Spänning | 7,6 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Går att använda i originalladdaren | Ja |
| Mått | 50,40 x 35,90 x 15,20 mm |
| Kapacitet | 1050 mAh |
Batteriet ersätter:
- BLN-1
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Olympus E-M1 II
- Olympus E-M5
- Olympus EM1 II
- Olympus EM5
- Olympus OM-D
Visa allt
Omdömen
2025-07-23
L
Lars-Einar
2023-01-09
Helt jämförbart med originalet
G
Gunhild
2022-02-20
Snabb leverens och batteriet ser ut att fungera bra.
E
Erik
2020-09-18
K
Kenneth
2019-05-06
Som originalet fast halva priset!
Kategorier
Kategorier:
Kamerabatterier
Övriga modeller
Olympus E-M5, 7.6V, 1050 mAh
149 kr