Batteri till GSP872693 01 för JBL, 3.7V, 3000 mAh






Item 1 of 5
Batteri till GSP872693 01 för JBL, 3.7V, 3000 mAh
Produktinformation
Var noga med att “+”-kabeln (röd) och “–”-kabeln (svart) ansluts i rätt riktning vid installation av batteriet.
Observera att motsvarande batteri även finns med annan kabel-/kontaktriktning, se artikel JMF300SL.
| Artnr | 2b3fe2904ee47aa6da413d805 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128135173 |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 94,25 x 31,52 x 9,20 mm |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Info! | Dubbelkolla positionen för "+, -" innan du beställer batteriet |
Batteriet ersätter:
- GSP872693 01
- GSP872693 03A
- P763098 03A
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- JBL Flip 4
- JBL Flip 4 Special Edition
Visa allt
Omdömen
2024-10-02
2024-09-20
2024-09-09
2024-06-14
Bra passning, fungerar utmärkt
2024-06-13
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Batteri till högtalare
GSP872693 01 för JBL, 3.7V, 3000 mAh
119 kr