Batteri till AB18 för Intermec, 3.7V, 4400 mAh


Item 1 of 1
Batteri till AB18 för Intermec, 3.7V, 4400 mAh
Produktinformation
| Artnr | ec973d230d8fb0a81fe0a0d18 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128080572 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Intermec |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 90,86 x 41,70 x 24,75 mm |
| Kapacitet | 4400 mAh |
Batteriet ersätter:
- 1001AB01
- 1001AB02
- 318-046-001
- 318-046-011
- AB18
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Intermec CK70
- Intermec CK71
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Streckkodsläsare batteri
AB18 för Intermec, 3.7V, 4400 mAh
429 kr