Batteri till Oneplus A3000, 3.8V, 3000 mAh


Item 1 of 1
Batteri till Oneplus A3000, 3.8V, 3000 mAh
Produktinformation
| Artnr | 65b953ffb809f3077d9da35b6 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128121879 |
| Spänning | 3,8 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Passar varumärke | Oneplus |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 82,00 x 62,50 x 3,90 mm |
| Kapacitet | 3000 mAh |
Batteriet ersätter:
- BLP613
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Oneplus 3
- Oneplus 3 Dual SIM
- Oneplus A3000
- Oneplus A3003
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
OnePlus
Mobilbatterier
Oneplus A3000, 3.8V, 3000 mAh
159 kr