Batteri till Midea VCR01 14,4V 1800mAh






Item 1 of 5
Batteri till Midea VCR01 14,4V 1800mAh
Produktinformation
| Artnr | aa161bc477c452ccd8c1fba80 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128140641 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 14,4 V |
| Batterityp | Ni-MH |
| Passar varumärke | Midea |
| Mått | 101,66 x 43,78 x 29,85 mm |
| Kapacitet | 1800 mAh |
Batteriet ersätter:
- 5013
- L083b
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Ecovacs Deebot Deepoo X600
- Ecovacs Deebot Deepoo ZN605
- Ecovacs Deebot Deepoo ZN606
- Ecovacs Deebot Deepoo ZN609
- Infinuvo CleanMate S500
- Infinuvo CleanMate S600
- Kitfort KT-511
- Midea R1-L081A
- Midea R1-L083B
- Midea R1-L085B
- Midea VCR01
- Midea VCR03
- Midea VCR03W
- Midea VCR12
- Pullman PL-1016
- Redmond RV-R300
- Redmond RV-R310
Visa allt
Omdömen
P
PER
2024-12-18
2024-08-04
B
Bengt
2024-03-29
Bra passar och dammsugaren har längre gångne mycket bra
2023-06-28
Bra
2023-03-02
Kategorier
Kategorier:
Dammsugarbatterier
Midea VCR01 14,4V 1800mAh
399 kr