LED-lampa E14 P45 Opaque Filament RA90





Item 1 of 4
LED-lampa E14 P45 Opaque Filament RA90
Produktinformation
LED-lampa E14 P45 Opaque Filament RA90
Helt opal klotlampa med hög färgåtergivning, RA90. Med E14-sockel och varmvitt ljus 2700K. Lika fin under skärm som utan. Dimmerkompatibel.
Specifikationer:
- Ljusfärg: Varmvit
- Typ av ljuskälla: LED
- Sockel: E14
- Färgtemperatur: 2700K
- Dimmer kompatibilitet: Ja
- Ljusflöde: 450lm
- Färgavvikelser (SDCM): <6
- Ljuskällans Strömstyrka: 25mA
- Ljuskällans Effekt: 4.7W
- Ljuskällans Spänning: 220-240VACV
- Energiklass: F
- IP-klass: IP20
- Dimensioner: 4,5 x 7,8 x 4,5 mm
| Artnr | 375-14-1 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7391482050199 |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Märke | Star Trading |
| Effekt | 5 W |
| Ljusflöde (Lumen) | 450 lm |
| Sockel | E14 |
| Färgtemperatur (Kelvin) | 2700 K |
Visa allt
LED-lampa E14 P45 Opaque Filament RA90
99 kr