Batteri till Harman/kardon Onyx Studio 5, 3.7V, 3500 mAh





Item 1 of 4
Batteri till Harman/kardon Onyx Studio 5, 3.7V, 3500 mAh
Produktinformation
| Artnr | 4264e8b45086880d23bc4efba |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128154075 |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | JBL |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 76,50 x 19,50 x 19,50 mm |
| Kapacitet | 3500 mAh |
Batteriet ersätter:
- IAA007NA
- ID997
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Harman/kardon HKOS6BLKSG
- Harman/kardon HKOS6GRYSG
- Harman/kardon Onyx Studio 5
- Harman/kardon Onyx Studio 6
Visa allt
Omdömen
2025-07-29
G
Gunnar
2024-10-01
Snabb och bra leverans
G
Geir
2024-06-14
S
Svein
2023-07-21
2023-07-07
Allt ok
- ‹
Kategorier
Harman/kardon Onyx Studio 5, 3.7V, 3500 mAh
139 kr