Batteri till Babyliss T24C, 3.6V, 2000 mAh





Item 1 of 4
Batteri till Babyliss T24C, 3.6V, 2000 mAh
Produktinformation
| Artnr | 197dd904b46623ebf6280985d |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128095309 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,6 V |
| Batterityp | Ni-MH |
| Passar varumärke | Babyliss |
| Mått | 50,00 x 28,70 x 26,70 mm |
| Kapacitet | 2000 mAh |
Batteriet ersätter:
- SHB16
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Babyliss T24B
- Babyliss T24C
- Babyliss T24D
- Remington HC-352
- Scherna T44
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Övriga batterier
Babyliss T24C, 3.6V, 2000 mAh
119 kr