Batteri till Apple MNNN2LL/A 3,8V 270mAh




Item 1 of 3
Batteri till Apple MNNN2LL/A 3,8V 270mAh
Produktinformation
Apple Watch 2, 38mm Batteri
Byt batteriet på din Apple Watch 2 38 mm själv och spar tid och pengar. Detta batteri är tredjepartstillverkat och håller hög kvalitet. Det är enkelt att byta Apple Watch batteri, kolla på guider på internet så hjälper de dig att göra batteribyte.
Egenskaper:
- Passar till: Apple Watch 2, 38 mm
- Reservdel: Batteri / Ersättningsbatteri
\
| Artnr | 714ff7913ba31db325a5a97ed |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128123811 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,8 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Passar varumärke | Apple |
| Mått | 26.26 x 16.65 x 5.47 mm |
| Kapacitet | 270 mAh |
Batteriet ersätter:
- A1760
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Apple MNNN2LL/A
- Apple MP032LL/A
- Apple Watch 2 38mm
Visa allt
Kategorier
Apple MNNN2LL/A 3,8V 270mAh
119 kr