Batteri till 12J003633 för Moneual, 12.8V, 2800 mAh


Item 1 of 1
Batteri till 12J003633 för Moneual, 12.8V, 2800 mAh
Produktinformation
| Artnr | 50fbf76ef497e1a8f7af8f195 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128115151 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 12,8 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Moneual |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 146,55 x 68,60 x 18,90 mm |
| Kapacitet | 2800 mAh |
Batteriet ersätter:
- 12J003633
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Moneual ME590
- Moneual ME770
- Moneual ME770 Style
- Moneual MEG7000MS
- Moneual MR6500
- Moneual MR6550
- Moneual MR6800
- Moneual MR685
- Moneual MR7700
- Moneual RB-Mle-01
- Moneual RYDIS H65
- Moneual RYDIS H67
- Moneual RYDIS H67 Pro
- Moneual RYDIS H68 Pro
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Dammsugarbatterier
12J003633 för Moneual, 12.8V, 2800 mAh
579 kr