NEXTBATT USB-C till Lightning-kabel 30W, 2A, 2m - Svart






Item 1 of 5
NEXTBATT USB-C till Lightning-kabel 30W, 2A, 2m - Svart
Produktinformation
NEXTBATT USB-C till Lightning-kabel 30W, 2A, 2m - Svart
NEXTBATT USB-C till Lightning-kabeln är konstruerad för snabb laddning och effektiv dataöverföring. Den är tillverkad med en robust flätad kabel, TPE-isolering och ett hållbart skal av aluminiumlegering, vilket ger långvarig prestanda och utmärkt flexibilitet. Den stöder upp till 30 W laddning och är lämplig för en mängd olika enheter, inklusive smartphones, surfplattor med mera. Oavsett om du synkroniserar filer eller startar den, ger den här kabeln pålitlig och snabb funktionalitet i en kompakt design för hemmabruk, på kontoret eller på resor.
Specifikationer:
- Märke: NEXTBATT
- Färg: Svart
- Material: TPE, aluminiumlegering
- Ingång: USB-C
- Utgång: Blixtnedslag
- Effekt: 30W
- Spänning: 9V
- Ström: 2A
- Kabellängd: 2m
Kompatibel med: iPhone 5, 5c, 5s, SE (1:a generationen) iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus iPhone 7, 7 Plus iPhone 8, 8 Plus iPhone X iPhone XR, XS, XS Max iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max iPhone SE (2:a generationen, 2020) iPhone 12 mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max iPhone 13 mini, 13, 13 Pro, 13 Pro Max iPhone SE (3:e generationen, 2022) iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max
| Artnr | NB-30W-285 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350149977637 |
| Produkttyp | Laddkabel |
| Märke | NEXTBATT |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 30 W |
| Kontakt till enhet | Lightning |
| Kontakt till strömkälla | USB-C |
Visa allt
Omdömen
2026-01-23
2025-12-28
Kategorier
NEXTBATT USB-C till Lightning-kabel 30W, 2A, 2m - Svart
99 kr