Batteri till Jabra Pro 900 mfl ersättningsbatteri



Item 1 of 2
Batteri till Jabra Pro 900 mfl ersättningsbatteri
Produktinformation
| Artnr | JR_JPR920SL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128106920 |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Jabra |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 31,52 x 20,10 x 4,71 mm |
| Kapacitet | 250 mAh |
Batteriet ersätter:
- AHB5-2229PS
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Jabra Pro 900
- Jabra Pro 920
- Jabra Pro 923
- Jabra Pro 930
- Jabra Pro 935
Visa allt
Omdömen
2023-03-10
A
Anders
2018-11-04
H
Henric
2018-10-04
Fungerar perfekt, måste dock lödas dit i headsetet.
A
Anders
2018-10-03
Kategorier
Kategorier:
Övriga modeller
Jabra Pro 900 mfl ersättningsbatteri
159 kr