Batteri till HP Pomegranate, 3.8V, 3000 mAh


Item 1 of 1
Batteri till HP Pomegranate, 3.8V, 3000 mAh
Produktinformation
| Artnr | d451cdebf548edea4cfd4be68 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128115991 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,8 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 85,15 x 71,95 x 4,30 mm |
| Kapacitet | 3000 mAh |
Batteriet ersätter:
- 751655-001
- HSTNH-B19C
- HSTNH-B19C-S
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- HP 6301RA
- HP 6401LA
- HP Pomegranate
- HP Slate 6 VoiceTab Dual SIM
- HP Slate 6 VoiceTab II Dual SIM
- HP Slate6 VoiceTab
- HP Slate6 VoiceTab Plus
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Övriga modeller
HP Pomegranate, 3.8V, 3000 mAh
38%
105 kr