Batteri till Eaton 5130 3000











Item 1 of 10
Batteri till Eaton 5130 3000
Produktinformation
Green Cell AGM VRLA 12V 14Ah underhållsfritt batteri för larmsystem, kassaregister, leksaker
Säker design - förmåga att arbeta i olika positioner. Solid utförande av material av högsta kvalitet. Hög maximal urladdningsström, kan användas i buffert och cyklisk drift.
Specifikationer:
- Spänning: 12V
- Typ: VRLA AGM
- Produktkod: AGM08
- Tillverkare: Green Cell
- Storlek: 151 x 98 x 94(98) mm
- Vikt: 4,2 kg
- Kapacitet: 14Ah
- Terminal: Faston 250 (F2)
- Vitalitet: 5 år
- Kompatibel med:
UTC PM865
Polon-Alfa WPO
Pulsar PSB
Pulsar PSBOC1002435
Pulsar PSBOC15512110
Pulsar PSBOC1552455
Pulsar PSBOC1554828
Pulsar PSBOC30024100
Pulsar PSBOC3004850
Pulsar PSBSOF10A12
Pulsar PSBSOF3012
Pulsar PSBSOF3024
Pulsar PSBSOF5012
Pulsar PSBSOF5024
Ropam PSR-ECO
UTC ATS Classic
UTC ATS Master
UTC PG822
UTC PG825
UTC PM844
UTC PM861
UTC PM862
UTC PM863
APC Smart
Eaton 5130 1250VA
Eaton 5130 1750VA
Eaton 5130 2500VA
Eaton 5130 3000VA
Powerware PW5130 1250VA
Powerware PW5130 1750VA
Powerware PW5130 2500VA
Powerware PW5130 3000VA
Jablotron JA
Mean Well DRC
Pulsar MSRD2012
Pulsar PSBOC1001270
Pulsar PSBOC351225
Pulsar PSBOC501235
Pulsar PSBOC502418
Pulsar PSBOC751250
Pulsar PSBOC752425
Pulsar PSBOC754813
Pulsar PSBSOF1012
Pulsar PSBSOF1024
Pulsar PSBSOF2012
Pulsar PSBSOF2024
Siemens Cerberus Pro
DSC HS2016
Cyberpower Cyber Shield
Belkin OmniGuard 3200
APC BK600EC
APC BK650MI
APC BP650SI
APC Back UPS
APC Back
APC SC620I
APC SU620INET
APC SUVS650I
APC Smart UPS
CyberPower OR OR1500LCDRM1U
Dell APC 10IA
Dell APC10IA
Dell APC62A
Eaton 5125 2200VA
Eaton 5130 1250
Eaton 5130 1750
Eaton 5130 2500
Eaton 5130 3000
HP APC62A
HP T2200XR
Pakiet APC RBC4
Pakiet APC RBC52
Pakiet APC RBC6
Powerware PW5105 700VA
Powerware PW5125 2200VA
Panel Bateria Słoneczna
EV 15
Rabattkoder gäller ej på denna produkt!
| Artnr | a23af0d63d2b6771f9ccc65c0 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 5902701411541 |
| Produkttyp | Batteri |
| Uteffekt | 12V |
| Märke | Green Cell |
| Spänning | 12 V |
| Mått | 151 x 95 x 98 mm |
| Kapacitet | 14 Ah |
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- APC BK600EC
- APC BK650MI
- APC BP650SI
- APC Back
- APC Back UPS
- APC SC620I
- APC SU620INET
- APC SUVS650I
- APC Smart
- APC Smart UPS
- Belkin OmniGuard 3200
- CyberPower OR OR1500LCDRM1U
- Cyberpower Cyber Shield
- DSC HS2016
- Dell APC 10IA
- Dell APC10IA
- Dell APC62A
- EV 15
- Eaton 5125 2200VA
- Eaton 5130 1250
- Eaton 5130 1250VA
- Eaton 5130 1750
- Eaton 5130 1750VA
- Eaton 5130 2500
- Eaton 5130 2500VA
- Eaton 5130 3000
- Eaton 5130 3000VA
- HP APC62A
- HP T2200XR
- Jablotron JA
- Mean Well DRC
- Pakiet APC RBC4
- Pakiet APC RBC52
- Pakiet APC RBC6
- Panel Bateria Słoneczna
- Polon-Alfa WPO
- Powerware PW5105 700VA
- Powerware PW5125 2200VA
- Powerware PW5130 1250VA
- Powerware PW5130 1750VA
- Powerware PW5130 2500VA
- Powerware PW5130 3000VA
- Pulsar MSRD2012
- Pulsar PSB
- Pulsar PSBOC1001270
- Pulsar PSBOC1002435
- Pulsar PSBOC15512110
- Pulsar PSBOC1552455
- Pulsar PSBOC1554828
- Pulsar PSBOC30024100
- Pulsar PSBOC3004850
- Pulsar PSBOC351225
- Pulsar PSBOC501235
- Pulsar PSBOC502418
- Pulsar PSBOC751250
- Pulsar PSBOC752425
- Pulsar PSBOC754813
- Pulsar PSBSOF1012
- Pulsar PSBSOF1024
- Pulsar PSBSOF10A12
- Pulsar PSBSOF2012
- Pulsar PSBSOF2024
- Pulsar PSBSOF3012
- Pulsar PSBSOF3024
- Pulsar PSBSOF5012
- Pulsar PSBSOF5024
- Ropam PSR-ECO
- Siemens Cerberus Pro
- UTC ATS Classic
- UTC ATS Master
- UTC PG822
- UTC PG825
- UTC PM844
- UTC PM861
- UTC PM862
- UTC PM863
- UTC PM865
Visa allt
Omdömen
G
Gabi
2026-05-14
2025-12-31
Snabb leverans,
J
Johan
2025-12-03
2025-11-18
P
Peer
2025-11-11
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Övriga batterier
Hobby
Batteri till Eaton 5130 3000
329 kr