Batteri till DEWALT 18V 3.0Ah LI-ION





Item 1 of 4
Batteri till DEWALT 18V 3.0Ah LI-ION
Produktinformation
| Artnr | DE-DEC918PW |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128105466 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 18 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Dewalt |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Går att använda i originalladdaren | DC9310, DC9320 eller DC9319 |
| Mått | 118,28 x 86,72 x 117,64 mm |
| Kapacitet | 3000 mAh |
Batteriet ersätter:
- DC9180
- DC9180C
- DC9182
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- DEWALT DCD925KA
- DEWALT DCD925N
- DeWalt DCD925
- DeWalt DCD925B2
Visa allt
Omdömen
B
Bård
2025-04-21
2022-10-15
J
Jørgen
2022-07-17
Service helt i topp
Hurtiga leverans
J
Johan
2022-05-06
S
Sune
2021-12-03
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Verktygsbatterier
DEWALT 18V 3.0Ah LI-ION
729 kr