Batteri till Asus UX530UX-FY034R, 11.55V, 4200 mAh
Item 1 of 1
Produktinformation
| Artnr | 7f42255fac6f7cd714f4f4bf9 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128164814 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 11,55 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Passar varumärke | Asus |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 288,12 x 90,45 x 5,30 mm |