Batteri till Asus Eee PC 1101HA-M 10,8V 6600mAh






Item 1 of 5
Batteri till Asus Eee PC 1101HA-M 10,8V 6600mAh
Produktinformation
| Artnr | 679db5c6333394209afa0770f |
|---|---|
| EAN / GTIN | GAS241005 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 10,8 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Asus |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 203x50x26 mm |
| Kapacitet | 6600 mAh |
Batteriet ersätter:
- 0B20-00KA0AS
- 70-OA1B1B2100
- 90-OA001B9000
- 90-OA001B9100
- 990AAS168288
- AL31-1005
- AL32-1005
- ML31-1005
- ML32-1005
- PL31-1005
- PL32-1005
- TL31-1005
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Asus EPC-105VWT
- Asus Eee PC 1001HA
- Asus Eee PC 1005
- Asus Eee PC 1005H
- Asus Eee PC 1005HA
- Asus Eee PC 1005HA-A
- Asus Eee PC 1005HA-BLK140X
- Asus Eee PC 1005HA-E
- Asus Eee PC 1005HA-EU1X
- Asus Eee PC 1005HA-EU1X-BK
- Asus Eee PC 1005HA-P
- Asus Eee PC 1005HA-PU1X
- Asus Eee PC 1005HA-PU1X-BK
- Asus Eee PC 1005HA-PU1X-BU
- Asus Eee PC 1005HA-V
- Asus Eee PC 1005HA-VU1X
- Asus Eee PC 1005HA-VU1X-BK
- Asus Eee PC 1005HA-VU1X-BU
- Asus Eee PC 1005HA-VU1X-PI
- Asus Eee PC 1005HA-VU1X-WT
- Asus Eee PC 1005HAB
- Asus Eee PC 1005HAG
- Asus Eee PC 1005HR
- Asus Eee PC 1005PE
- Asus Eee PC 1005PE-MC17-BK
- Asus Eee PC 1005PE-MU17-BK
- Asus Eee PC 1005PE-MU17-WT
- Asus Eee PC 1005PE-MU27-BK
- Asus Eee PC 1005PE-MU27-PI
- Asus Eee PC 1005PE-P
- Asus Eee PC 1005PE-PC17-BK
- Asus Eee PC 1005PE-PU17-BK
- Asus Eee PC 1005PE-PU17-BU
- Asus Eee PC 1005PE-PU27-BK
- Asus Eee PC 1005PEG
- Asus Eee PC 1101HA
- Asus Eee PC 1101HA-M
- Asus Eee PC 1101HA-MU1X
- Asus Eee PC 1101HGO
- Asus Eee PC R1001PX
- Asus Eee PC R1005PX
- Asus Eee PC R101
- Asus Eee PC R101-WHI001S
- Asus Eee PC R101PX
- Asus Eee PC R105
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
ASUS
Asus Eee PC 1101HA-M 10,8V 6600mAh
599 kr