Batteri till :9702925 för Miele, 14,4V, 3400mAh





Item 1 of 4
Batteri till :9702925 för Miele, 14,4V, 3400mAh
Produktinformation
| Artnr | 93165c0cc5407dbb4af8b139a |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128158257 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 14,4 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Miele |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 69,30 x 39,21 x 36,94 mm |
| Kapacitet | 3400 mAh |
Batteriet ersätter:
- 9702920
- 9702922
- :9702925
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Miele RX1-SJQL0
- Miele RX2-SLQL0
- Miele SLQL0
- Miele Scout RX1
- Miele Scout RX2
- Miele Scout RX2 60
- Miele Scout RX3 60
Visa allt
Omdömen
S
Stig
2024-06-22
B
Bengt
2023-12-17
2023-03-05
2022-08-20
Kategorier
Kategorier:
Dammsugarbatterier
:9702925 för Miele, 14,4V, 3400mAh
439 kr