Batteri till 1400-900033G för Unitech, 3.7V, 3000 mAh


Item 1 of 1
Batteri till 1400-900033G för Unitech, 3.7V, 3000 mAh
Produktinformation
| Artnr | d0bdcc37406ffed1891d4b5bd |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128110798 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Passar varumärke | Unitech |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 83,60 x 42,80 x 9,40 mm |
| Kapacitet | 3000 mAh |
Batteriet ersätter:
- 1400-900023G
- 1400-900033G
- 1400-900035G
- 633809002175
- S12GT1301A
- S12GT301A
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Unitech PA700
- Unitech PA700MCA
- Unitech PA720
- Wasp DR3 2D
- Wasp DR4 2D
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Streckkodsläsare batteri
1400-900033G för Unitech, 3.7V, 3000 mAh
159 kr