Batteri till Sony Xperia XZ2, 3.85V, 2900 mAh


Item 1 of 1
Batteri till Sony Xperia XZ2, 3.85V, 2900 mAh
Produktinformation
| Artnr | 54295fd66e2fa25833a44f79b |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128159483 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,85 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Passar varumärke | Sony |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 73,80 x 52,80 x 4,80 mm |
| Kapacitet | 2900 mAh |
Batteriet ersätter:
- 1310-1782
- LIP1655ERPC
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Sony H8216
- Sony H8266
- Sony H8276
- Sony H8296
- Sony SO-03K
- Sony SOV37
- Sony Xperia XZ2
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Sony Xperia
Sony Xperia XZ2, 3.85V, 2900 mAh
149 kr