Batteri till Sony SRS-HG1 mfl


Item 1 of 1
Batteri till Sony SRS-HG1 mfl
Produktinformation
| Artnr | SRG100SL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128165170 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 7,4 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Sony |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 69,20 x 39,30 x 21,20 mm |
| Kapacitet | 3000 mAh |
Batteriet ersätter:
- LIS2213
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Sony SRS-HG1
- Sony SRS-HG110
- Sony SRS-HG2
Visa allt
Omdömen
T
Tommy
2025-07-22
Snabb leverans. Passar perfek i anslutningskontakten.
2023-12-04
Kategorier
Kategorier:
Batteri till högtalare
Sony SRS-HG1 mfl
299 kr