SiGN 100W Laddare, USB-C PD, Snabbladdning, MacBook Air, iPhone m.fl. - Vit






Item 1 of 5
SiGN 100W Laddare, USB-C PD, Snabbladdning, MacBook Air, iPhone m.fl. - Vit
Produktinformation
Upptäck SiGN 100W laddare – en kraftfull USB-C PD laddare som laddar dina enheter extra snabbt! Perfekt val för MacBook Air, iPhone och andra enheter som kräver hög effekt. Den säkerställer supersnabb laddning av laptops, surfplattor och smartphones, och ger dig maximal flexibilitet hemma, på kontoret eller på resan.
Specifikationer:
- Märke: SiGN
- Färg: Vit
- Material: Plast
- Storlek: 35 x 50 x 68 mm
- Vikt: 150 g
- Ingång: 110–240V, 1.5A Max
- Utgång USB-C: 100W (20V 5A/15V 3A/12V 3A/9V 3A/5V 3A)
- PPS: 5–21V/5A
- Skydd: OVP/OCP/OTP/OLP/SCP
- Kompatibel med: MacBook Air, iPhone m.fl.
Fördelar med SiGN 100W laddare – vit
- Laddar laptops och andra enheter supersnabbt
- Klarar även krävande elektronik
- Lätt och smidig storlek för resa
- Inbyggda skydd för ökad säkerhet
| Artnr | SN-PD100W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350171708551 |
| Produkttyp | Väggladdare |
| Märke | SiGN |
| Färg | Vit |
| Ampere | 5 A |
| Effekt | 100 W |
| Laddport | USB-C |
| Antal utgångar | 1x USB-C |
Visa allt
Kategorier
SiGN 100W Laddare, USB-C PD, Snabbladdning, MacBook Air, iPhone m.fl. - Vit
379 kr