Batteri till Msa Evolution 5000 mfl




Item 1 of 3
Batteri till Msa Evolution 5000 mfl
Produktinformation
| Artnr | MSE500SL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128113638 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 7,4 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Msa |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 70,90 x 38,60 x 20,60 mm |
| Kapacitet | 2200 mAh |
Batteriet ersätter:
- 10038412
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Dali YRH300
- ICCNexergy 5000
- ICCNexergy 5200HD2
- ICCNexergy 9950018
- Msa Evolution 5000
- Msa Evolution 5200
Visa allt
Omdömen
M
Mats
2021-09-29
L
Leif
2020-10-21
L
Leif
2019-07-11
M
Morgan
2018-06-08
Kategorier
Kategorier:
Övriga batterier
Msa Evolution 5000 mfl
279 kr