Batteri till Marshall Kilburn mfl





Item 1 of 4
Batteri till Marshall Kilburn mfl
Produktinformation
| Artnr | MRK100XL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128148753 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 14,4 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Marshall |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 73,70 x 69,16 x 19,30 mm |
| Kapacitet | 3400 mAh |
Batteriet ersätter:
- TF18650-2200-1S4PA
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Marshall Kilburn
Visa allt
Omdömen
E
Erik
2025-12-28
Det var bra och fungerade.
2025-03-02
M
Magnus
2024-12-30
bra men dyr
2024-09-07
Perfekt
O
Odd
2024-07-02
Great product and fantastic service. I am a repeat customer and can recommend this company to anyone are looking for their products!
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Batteri till högtalare
Marshall Kilburn mfl
359 kr