Batteri till Logitech YR0076 3,7V 1500mAh







Item 1 of 6
Batteri till Logitech YR0076 3,7V 1500mAh
Produktinformation
| Artnr | 9a474916e220e847af03f4e9f |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128172482 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Passar varumärke | Logitech |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 86.5 x 50 x 3 mm |
| Kapacitet | 1500 mAh |
Batteriet ersätter:
- 533-000152
- 533-000204
- AHB355085PCT-02
- L/N: 2012
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Logitech G913
- Logitech G913 TKL
- Logitech G915
- Logitech G915 Lightspeed
- Logitech G915TKL
- Logitech Y-R0069
- Logitech YR0069
- Logitech YR0076
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Övriga batterier
Logitech YR0076 3,7V 1500mAh
129 kr