Batteri till Logitech WS600 mfl ersättningsbatteri





Item 1 of 4
Batteri till Logitech WS600 mfl ersättningsbatteri
Produktinformation
| Artnr | LOS600SL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128115830 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Logitech |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 67,03 x 21,52 x 18,50 mm |
| Kapacitet | 2200 mAh |
Batteriet ersätter:
- 533-000122
- T11715170SWU
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Logitech UE ROLL
- Logitech UE ROLL 2
- Logitech UE Roll 1
- Logitech UE Roll Ears Boom
- Logitech WS600
- Logitech WS600BL
- Logitech WS600VI
Visa allt
Omdömen
2024-06-07
Kategorier
Kategorier:
Batteri till högtalare
Logitech WS600 mfl ersättningsbatteri
169 kr