Batteri till Logitech Ultimate Ears Blast mfl




Item 1 of 3
Batteri till Logitech Ultimate Ears Blast mfl
Produktinformation
| Artnr | LOE174XL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128149255 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Logitech |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 66,80 x 21,00 x 18,50 mm |
| Kapacitet | 3400 mAh |
Batteriet ersätter:
- T12367470JTZ
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Logitech 1749LZ0PSAS8
- Logitech 884-000741
- Logitech 984-000967
- Logitech Ultimate Ears Blast
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Batteri till högtalare
Logitech Ultimate Ears Blast mfl
119 kr