Batteri till Lenovo Thinkpad L560 mfl




Item 1 of 3
Batteri till Lenovo Thinkpad L560 mfl
Produktinformation
| Artnr | LVT560NB |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128140689 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 10,8 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Lenovo |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 206,20 x 57,84 x 20,00 mm |
| Kapacitet | 4400 mAh |
Batteriet ersätter:
- 00NY486
- 00NY488
- 00NY489
- FRU00NY486
- FRU00NY488
- FRU00NY489
- SB10H45071
- SB10H45073
- SB10H45074
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Lenovo L560
- Lenovo L560-7CD
- Lenovo L560-ACD
- Lenovo ThinkPad L56
- Lenovo ThinkPad L560(20F1001YGE)
- Lenovo ThinkPad L560(20F10022GE)
- Lenovo ThinkPad L560(20F10025GE)
- Lenovo ThinkPad L560(20F10026GE)
- Lenovo ThinkPad L560(20F10032GE)
- Lenovo ThinkPad L560(20F2A007CD)
- Lenovo ThinkPad L560(20F2A06ACD)
- Lenovo ThinkPad L560(20F2A0J1CD)
- Lenovo ThinkPad L570 20J8/20J9
- Lenovo ThinkPad L570 20J80019GE
- Lenovo ThinkPad L570 20J8001AMZ
- Lenovo ThinkPad L570 20J8001BGE
- Lenovo ThinkPad L570 20J8001BMZ
- Lenovo ThinkPad L570 20J8001EIX
- Lenovo ThinkPad L570 20J8001JMZ
- Lenovo ThinkPad L570 20J8001LGE
- Lenovo ThinkPad L570 20J8001MGE
- Lenovo ThinkPad L570 20J8001XMX
- Lenovo ThinkPad L570 20J8002JGE
- Lenovo ThinkPad L570 20J9S11200
- Lenovo ThinkPad L570 20JQ/20JR
- Lenovo ThinkPad L570 20JQ000PGE
- Lenovo ThinkPad L570 20JQ000PMZ
- Lenovo ThinkPad L570 20JRS08800
- Lenovo Thinkpad L560
- Lenovo Thinkpad L570
- Lenovo Thinkpad L570 20J9S01600
Visa allt
Omdömen
2024-04-13
2024-01-12
2022-07-14
Snabbt. Bra och enkelt betalningssystem.
U
Ulf
2022-06-24
Lätt att byta och funkar bra.
M
Mattias
2019-12-05
Kategorier
Kategorier:
Lenovo
Lenovo Thinkpad L560 mfl
649 kr