Batteri till JBL PartyBox 100 mfl





Item 1 of 4
Batteri till JBL PartyBox 100 mfl
Produktinformation
| Artnr | JMB110XL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128172871 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 14,4 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | JBL |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 106,00 x 104,50 x 26,50 mm |
| Kapacitet | 3400 mAh |
Batteriet ersätter:
- SUN-INTE-260
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- JBL PartyBox 100
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Batteri till högtalare
JBL PartyBox 100 mfl
659 kr