Batteri till Horizon HX870 mfl




Item 1 of 3
Batteri till Horizon HX870 mfl
Produktinformation
| Artnr | SHX870TW |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128140412 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 7,4 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Horizon |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 66,15 x 41,05 x 17,48 mm |
| Kapacitet | 1100 mAh |
Batteriet ersätter:
- SBR-13LI
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Horizon HX870
- Horizon HX870E
- Standard Horizon HX870
- Standard Horizon HX870E
Visa allt
Omdömen
2024-05-23
2023-04-20
Batteri OK. Leveransaviseringen dåkig.
Kategorier
Kategorier:
Komradio batteri
Horizon HX870 mfl
269 kr