Batteri till Harting & helling MBF5151, 4.8V, 700 mAh


Item 1 of 1
Batteri till Harting & helling MBF5151, 4.8V, 700 mAh
Produktinformation
| Artnr | eb3512a341c8351afdd851f95 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128048640 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 4,8 V |
| Batterityp | Ni-MH |
| Passar varumärke | Philips |
| Mått | 45,00 x 42,00 x 11,00 mm |
| Kapacitet | 700 mAh |
Batteriet ersätter:
- MT700D04C051
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Avent SDC361
- Harting & helling Janosch MBF4080
- Harting & helling Janosch MBF5050
- Harting & helling Janosch MBF5151
- Harting & helling MBF4080
- Harting & helling MBF5050
- Harting & helling MBF5151
- Philips SBC-EB4870 A1706
- Philips SBC-EB4870 E2005
- Philips SBC-EB4880 A1706
- Tomy Walkabout Premier Advance
Visa allt
Omdömen
K
Kjell
2020-11-07
Kategorier
Kategorier:
Övriga batterier
Harting & helling MBF5151, 4.8V, 700 mAh
159 kr