Batteri till Festool 398338 12V 3300mAh




Item 1 of 3
Batteri till Festool 398338 12V 3300mAh
Produktinformation
| Artnr | b3fac6e14d98ae0d67d7ef544 |
|---|---|
| EAN / GTIN | TL8108U.87V |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 12 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Festool |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Går att använda i originalladdaren | Ja |
| Mått | 124,5 x 61 x 61,9 mm |
| Kapacitet | 3300 mAh |
Batteriet ersätter:
- BPS12
- BPS12C
- BPS12S
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Festool 398338
- Festool 497019
- Festool 498336
- Festool 498338
- Festool 564247
- Festool C12
- Festool C12LI
- Festool T12+3
Visa allt
Omdömen
2024-10-12
Kategorier
Kategorier:
Verktygsbatterier
Festool 398338 12V 3300mAh
699 kr