Batteri till EB-BG850BBE för Samsung, 3.85V, 1860 mAh


Item 1 of 1
Batteri till EB-BG850BBE för Samsung, 3.85V, 1860 mAh
Produktinformation
| Artnr | a4e13eff231b3547a36d50869 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128094944 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,85 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Samsung |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 85,88 x 38,68 x 4,40 mm |
| Kapacitet | 1860 mAh |
Batteriet ersätter:
- EB-BG850BBC
- EB-BG850BBE
- EB-BG850BBU
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Samsung Galaxy Alpha
- Samsung Galaxy Alpha LTE-A
- Samsung SM-G850
- Samsung SM-G8508
- Samsung SM-G8508S
- Samsung SM-G8509v
- Samsung SM-G850A
- Samsung SM-G850F
- Samsung SM-G850T
- Samsung SM-S801
Visa allt
Omdömen
C
Charles
2023-11-11
B
Bo
2023-10-28
Perfekt mycket bra
I
Ingemar
2021-11-17
Bra och snabb leverans.
L
Lars
2021-06-15
T
Torbjörn
2021-02-16
Snabbt och bra pris. Lätt att hitta produkt.
- ‹
- …
Kategorier
Kategorier:
Samsung batteri
EB-BG850BBE för Samsung, 3.85V, 1860 mAh
129 kr