Batteri till EB 2420 för Hitachi, 24V, 3000 mAh


Item 1 of 1
Batteri till EB 2420 för Hitachi, 24V, 3000 mAh
Produktinformation
| Artnr | 3bac1e4ad5031e7d91d7710d1 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 24 V |
| Batterityp | Ni-MH |
| Passar varumärke | Hitachi |
| Går att använda i originalladdaren | Ja |
| Mått | 99,84 x 108,04 x 88,05 mm |
| Kapacitet | 3000 mAh |
Batteriet ersätter:
- 319805
- 319806
- 319807
- EB 2420
- EB 2430HA
- EB 2430R
- EB 2433X
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Hitachi C 7D
- Hitachi CR 24DV
- Hitachi DH 24DV
- Hitachi DH 24DVA
- Hitachi DV 24DV
- Hitachi DV 24DVA
- Hitachi DV 24DVKS
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Verktygsbatterier
EB 2420 för Hitachi, 24V, 3000 mAh
899 kr