Batteri till DELL D420 / D430 mfl






Item 1 of 5
Batteri till DELL D420 / D430 mfl
Produktinformation
| Artnr | DELL D420 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128028765 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 11,1 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Dell |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 276,50 x 80,00 x 14,80 mm |
| Kapacitet | 3600 mAh |
Batteriet ersätter:
- 312-0444
- 312-0445
- 451-10366
- GG428
- JG172
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Dell Latitude D420
- Dell Latitude D430
Visa allt
Omdömen
E
Eric
2020-03-12
H
Hans
2020-03-09
Super bra.
H
Hans
2020-03-08
Super bra och snabbt.
Kategorier
Kategorier:
DELL
DELL D420 / D430 mfl
529 kr