Batteri till BP60 för HILTI, 24.0V, 3300 mAh






Item 1 of 5
Batteri till BP60 för HILTI, 24.0V, 3300 mAh
Produktinformation
| Artnr | 27eec37151239566611610067 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128129578 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 24,0 V |
| Batterityp | Ni-MH |
| Passar varumärke | HILTI |
| Mått | 200,70 x 111,00 x 104,66 mm |
| Kapacitet | 3300 mAh |
Batteriet ersätter:
- BP60
- BP72
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Hilti C 7/24
- Hilti C 7/36
- Hilti TCU 7/36
- Hilti TE 5 A
Visa allt
Omdömen
2025-04-24
T
Terje
2023-07-25
G
Gábor
2023-07-24
L
Lars
2021-05-16
Snabb lev
Batteri funka bra.
U
Ulf
2020-09-03
Snabbt, billigt så helt perfekt
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Verktygsbatterier
BP60 för HILTI, 24.0V, 3300 mAh
1 069 kr