Baseus USB-A - USB-C Snabbladdningskabel 100W, 1m - Svart








Item 1 of 7
Baseus USB-A - USB-C Snabbladdningskabel 100W, 1m - Svart
Produktinformation
Baseus USB-A - USB-C Snabbladdningskabel 100W, 1m - Svart
Snabbladdning är möjligt tack vare denna Baseus USB-A - USB-C-kabelmed laddningskapacitet upp till 100W. Kabeln gör att du fritt kan ansluta till strömförsörjningen och använda telefonen under laddning - utan oväntade risker kortslutning.
Egenskaper:
- Märke: Baseus
- Färg: Svart
- Material: zinklegering + nylonfläta
- Maximal belastning: 100W (11V/6A)
- Längd: 1m
| Artnr | CAWJ000001 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 6932172618087 |
| Produkttyp | Laddkabel |
| Märke | Baseus |
| Kabellängd | 1 m |
| Ampere | 6 A |
| Effekt | 100 W |
| Kontakt till enhet | USB-C |
| Kontakt till strömkälla | USB-A |
Visa allt
Baseus USB-A - USB-C Snabbladdningskabel 100W, 1m - Svart
99 kr