Batteri till Bang & Olufsen BeoLit 15 mfl







Item 1 of 6
Batteri till Bang & Olufsen BeoLit 15 mfl
Produktinformation
| Artnr | BNL150XL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128134039 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 7,4 V |
| Batterityp | Li-ion |
| Passar varumärke | Bang Olufsen |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 132,05 x 22,20 x 18,50 mm |
| Kapacitet | 3400 mAh |
Batteriet ersätter:
- J406/ICR18650NH-2S
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Bang & Olufsen BeoLit 15
- Bang & Olufsen BeoLit 17
- Bang & Olufsen BeoPlay A2
- Bang & Olufsen BeoPlay A2 Active
Visa allt
Omdömen
M
Mikael
2025-12-12
Bra produkter till bra till bra priser
Med snabb leverans
D
Dag
2025-09-20
C
Claes
2025-03-17
Väldigt mycket längre speltid än det gamla dom satt i!
R
Robert
2025-02-19
Alt bra !
P
Per
2024-08-05
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Batteri till högtalare
Bang & Olufsen BeoLit 15 mfl
469 kr