Batteri till Apple iPod Nano 6th mfl


Item 1 of 1
Batteri till Apple iPod Nano 6th mfl
Produktinformation
| Artnr | IPNA6SL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128057703 |
| Produkttyp | Batteri |
| Spänning | 3,7 V |
| Batterityp | Li-Polymer |
| Passar varumärke | Apple |
| Överladdningsskydd | Ja |
| Mått | 35,06 x 15,49 x 2,27 mm |
| Kapacitet | 110 mAh |
Batteriet ersätter:
- 616-0531
Batteriet är kompatibelt med följande modeller:
- Apple iPod Nano 6th
- Apple ipod nano 6th generation
Visa allt
Kategorier
Kategorier:
Övriga batterier
Apple iPod Nano 6th mfl
169 kr